KONST / Litografier / Färglitografier 15033189
nr 1503 3189
Staffan Kronberg
(f. 1902), Sverige
Färglitografier, 3 st, Yttermått inklusive ram: 65x48 & 48x65 cm. Signerad
Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.
Utrop:
600 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:28:27
Staffan Kronberg
Läs mer om Staffan Kronberg